Участь кафедри економіки, підприємництва та менеджменту у відкритті виставки творчих робіт ННІМП

24 жовтня 2018 р. працівники кафедри економіки, підприємництва та менеджменту взяли участь у святковому заході, присвяченому відкриттю виставки творчих робіт ННІМП в рамках святкування 65-річчя ДВНЗ "УМО" "Handmade UЕМ".

Серед творчих робіт виставки можна було побачити картини, вироби з бісеру, ляльки-мотанки, мандали, картини із сухоцвітів, текстильні ляльки, композиції з квітів, малюнки, фотографії, декоровані полімерною глиною кружки, в'язані та валяні іграшки, картини виконані у техніці "холодний батик", які засвідчили різні творчі таланти співробітників та здобувачів вищої освіти ННІМП.

Серед учасників даного заходу були ректор Кириченко М. О., радник ректора Олійник В. В., доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, управління та адміністрування Гладуш В. А., проректор з науково-методичної роботи та міжнародніх зв'язків Отич О. М. та ін.

Виступаючи на відкритті виставки перед здобувачами вищої освіти, викладачами, запрошеними гостями тощо представники керівництва звертали увагу на велике значення творчості в професійній діяльності фахівців, розвиток творчих здібностей особистості для досягнення життєвого успіху.

Серед запрошених гостей був народний артист України, професор КНУКіМ та Університету ім. Бориса Грінченка, танцмейстер Віденських балів, Кавалер ордена Святого Станіслава, Президент Міжнародної асоціації авторських шкіл Чапкіса в Україні, Італії, США, член Національної спілки хореографів України, людина ІІІ тисячоліття, володар золотих медалей "Мистецький Олімп", "Золотий фонд нації", людина-легенда Чапкіс Григорій Миколайович.

Завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Бурлаєнко Т. І. у своєму виступі на відкритті виставки звернула увагу на значну роль творчого підходу для покращення якості викладання та освітньої діяльності здобувачів вищої освіти.

Після виступів керівництва кафедр, ННІМП, ДВНЗ "УМО" Чапкіс Григорій Миколайович запросив всіх бажаючих взяти участь у його майстер-класі, який дав змогу присутнім долучитися до сучасних тенденцій мистецького світу, відзначити харизматичний, енергійний характер Чапкіса Г. М.

Кафедра економіки, підприємництва та менеджменту виражає вдячність організаторам та учасникам виставкм, щиро вітає кожного колегу, здобувача вищої освіти, друзів ДВНЗ "УМО" з визначною подією - відзначеня 65-річного шляху науково-педагогічної, виховної та організаційної праці колективу Університету!и