Участь кафедри у бізнес-форумі Business Education Forum МВА25

18 вересня 2018 р. в м. Києві викладачі кафедри економіки, підприємництва та менеджменту взяли участь у роботі бізнес-форуму BusinessEducationForum МВА25, на якому були присутні представники та професори провідних бізнес-шкіл світу (EDHEC, IE Business School, HULT, IMD, CHICAGO Booth і ROTTERDAM.

Під час бізнес-форуму відбулося спілкування з представниками провідних бізнес-шкіл світу (топ-25 за рейтингом Financial Times). Даний бізнес-форум проходив у різних форматах: індивідуальна бесіда, групові дискусії, інформаційні сесії, в його програму входило: знайомство з HR-директорами10 найбільших компаній України, інформаційна сесія з IE Business School, EDHEC, панельна дискусія між представниками вітчизняних і зарубіжних бізнес-шкіл: (KSE, Крок, Sheffield, Rotterdam), нетворкінг та зустрічі із учасниками і випускниками MBA25 (Oxford - Said Business School, Wharton, Haas school of business Berkeley, University of Michigan`s Ross School of Business, Master of Business Analytics and Big Data, IE School of Human Science and Technology).

Бізнес-форум Business Education Forum МВА25 являв собою простір для обговорення сучасних світових тенденцій бізнес-адміністрування та значення програми МВА в його розвитку.