участь кафедри у бізнес-панелі на тему: «Future of professions: new technologies & 3Ms revolution»

18 листопада 2019 р. старший викладач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»  Брусєнцева О. А. взяла участь у бізнес-панелі на тему: «Future of professions: new technologies & 3Ms revolution» (м. Київ).

Актуальність теми заходу пов’язана з тим, що сьогоднішні нововведення повністю змінюють характер роботи. Більше, ніж будь-коли, для керівників бізнесу та працівників важливо зрозуміти ці зміни, щоб успішно рухатися вперед.

Організатором цієї події був UNIT.City, в роботі заходу взяли участь експерти університету IE, бізнес-школа якого зараз є однією з найкращих бізнес-шкіл у світі.

Серед спікерів була Даніель Лая, професор, магістр з розвитку талантів та HR IE Школа наук про людину та технологій - HST, яка доповідала про такі питання:

- динаміка на робочому місці: гнучкість, різноманітність, неоднозначність;

- прогрес у галузі AI та машинного навчання, чи стануть такі роботи, які ми знаємо, застарілими;

- як ми повинні розвиватися як професіонали, щоб будувати успішну кар’єру та відповідати змінам у реальності;

- три стратегії, які можна застосувати до будь-якої професійної групи у корпоративному світі та які допоможуть нам стрімко розвиватися у майбутньому.

На заході серед виступаючих були також Ірина Волк, генеральний менеджер Dell Technologies Group, Україна та Західне СНД, IE Global Executive MBA; Рамі Ель-Рефай, керівник спеціальних проектів, EEMEA в Glovo, IE MBA; Томас Доддс, асоційований директор IE School of Human Sciences and Technology - HST.

Медіапартнерами заходу були Journalist.Today, Mind. UA, Na chasi, Минфин, Рубрика.

В результаті проведення цього заходу учасники мали змогу набути нові знання, що стосуються таких питань: «Як підготуватися до майбутнього професій? Як приєднатися до натовпу майбутніх творців, які мають належний досвід, навички та розум, щоб залишатися працездатними на все життя чи принаймні мати такий варіант?».