участь КЕПМ у форумі бізнес освіти MBA25 Business Education Forum

21 лютого 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки, підприємництва та менеджменту доц. Мурашко А. В. і ст. викладач Брусєнцева О. А. взяли участь у форумі бізнес освіти MBA25 BusinessEducationForum, який відбувся у м. Києві. Під час заходу майбутні МВА-кандидати, власники бізнесу, освітяни мали нагоду зустрітися з представниками та професорами провідних бізнес-шкіл світу: Essec executive education (Paris, Franc), Hult International Business School (London, United Kingdom), IE Business School (Madrid, Spain), London Business School (London, United Kingdom), Said Business School University of Oxford (Oxford, United Kingdom), Samuel curtis johnson graduate school of management at cornell university (Ithaca, USA), University of Michigan's Ross School of Business (USA).

На заході відбувалися лекції та презентації, в тому числі: лекції та воркшопи від спеціалістів у сфері маркетингу, фінансів, управління персоналу, продажів; презентації про МВА освіту, отримання стипендії на навчання закордоном та складання міжнародних тестів; панельні дискусії з представниками різних видів альтернативної освіти та випускниками найкращих бізнес-шкіл світу; альтернативні, корпоративні та онлайн освітні центри презентували свої послуги та можливості; майстер-клас від IESatiBoyajyan «Переваги IE: перспективи кар'єрного росту з MBA\Masters» та панельна дискусія випускників: OxfordSaïdBusinessSchool, UniversityofMichigan'sRossSchoolofBusines, LondonBusinessSchool.

Серед учасників заходу були: Антон Шулик (Еx-СЕО CivittaUkraine), експерт в області фінансів і бізнес-стратегії з досвідом роботи в міжнародних консалтингових компаніях, в тому числі в найбільшій світовій аудиторської компанії KPMG; Дмитро Джеджула (MarketingDirector SOCAREnergyUkraine «Освіта і маркетинг корпорації «Я».); Антон Мартинов (СЕО «Наш формат», співвласник видавництва «Наш формат», підприємець) виступив с доповід’ю: «Які книжки читати підприємцю? Мастрід для тих, хто прагне МВА» та ін.

Проведення заходу сприяло обміну досвідом учасників з питань бізнес освіти, налагодженню взаємовідносин з британськими та американськими фахівцями, що є значним фактором розвитку міжнародної діяльності кафедри економіки, підприємництва та менеджменту.