Участь працівників кафедри економіки, підприємництва та менеджменту у святковому заході «Новорічна казка»

20 грудня 2018 р. в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбувся святковий захід під назвою «Новорічна казка» - творчий акторський виступ, який підготували студенти денної форми навчання ННІМП, в тому числі студенти спеціальностей 051 "Економіка", 073 "Менеджмент", 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", за допомогою в. о. заступника директора з виховної роботи ННІМП Дубініної О. В.

У даному заході брали участь представники адміністрації ДВНЗ "УМО" та ННІМП, а також завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, викладачі, методист і старший лаборант кафедри, студенти-економісти та студенти-менеджери.

Виступаючі були вдягнені у гарний національний одяг, які в своїй акторській грі передали особливості національного характеру, краси української мови, традицій, народного гумору та менталітету.

Різдвяний спектакль студентів стверджував українську національну велич та гідність, загальнолюдські моральні цінності, повагу до ближнього, закликав до добра, щирої праці і правди.

Проведення даного заходу розкрило значний акторський потенціал наших студентів, вміння працювати єдиною командою, підкреслило особливості творчого, жартівливого стилю студентського життя в ННІМП, а також є значною святковою подією ННІМП, яка викликала незабутні враження у присутніх.