Участь працівників кафедри економіки, підприємництва та менеджменту у відкритті виставки ялинок в ННІМП

Напередодні новорічних свят в ННІМП відбувся унікальний захід - Відкриття виставки ялинок 19 грудня 2018 р. Цю виставку склади результати творчої праці, що виникли внаслідок реалізації спонтаних ідей здобувачів вищої освіти та працівників ННІМП.

На заході були присутні ректор ДВНЗ "УМО" Кириченко М. О., директор ННІМП Алейнікова О. В., завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Бурлаєнко Т. І., викладачі кафедри, а також здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 051 "Економіка", 073 "Менеджмент" та 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Завідувач кафедри Бурлаєнко Т. І. висловила всім присутнім побажання щодо нових приємних вражень та високих успіхів у новому 2019 році, благополуччя та миру в родині.

Під час святкування заходу Відкриття виставки ялинок студенти співали пісні, учасники заходу брали участь у святкових веселих конкурсах. Адміністрація ННІМП відзначила активних студентів ННІМП, організувала привітання та солодкі подарунки для студентів.

Огляд виставки ялинок дав можливість відзначити різноманіття світогляду, світовідчуття творців зелених новорічних прикрас, унікальність творчого підходу та внутрішнього світу академічної родини ННІМП.