участь працівників кафедри економіки, підприємництва та менеджменту у відзначенні ювілею Студентської колегії ДЗВО "УМО"

Працівники кафедри економіки, підприємництва та менеджменту 28 листопада 2019 р. взяли участь у відзначенні ювілею Студентської колегії ДЗВО "УМО".

Свято було сповнене кмітливими жартами, щирими привітаннями, теплими побажаннями... Головним правилом цієї урочистої події було відсутність офіційності та створення атмосфери доброзичливої щирості та прийняття.

В ході святкування відзначалися взірцеві особистісні якості здобувачів вищої освіти, працівників Університету; представники адміністрації УМО та ННІМП були нагороджені грамотами від Студентської колегії.

Завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, канд. пед. наук, доц. Бурлаєнко Т. І. була нагороджена грамотою за її постійний багаторічний супровід розвитку Колегії та зростанню особостості студентів УМО.

Благословення святого отця Івана Ружицького, відеоролик з привітаннями від кураторів груп, різних працівників ННІМП та УМО, пісні від Студентської колегії, посмішки та чудо-шляпа, яка дивовижним способом викривала думки та мрії учасників заходу - все це назавжди залишиться в наших серцях, щоб нагадувати нам, що Студентській колегії УМО вже минуло 5 років, а отже, вже здобуто значний досвід та сформовано потенціал, який здатен робити студентські роки навчання в УМО чудовим, незабутнім періодом в житті майбутніх фахівців та працівників УМО.