Участь студентів ННІМП в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» 16-18 травня 2018 р.

З 16 по 18 травня 2018 р. на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління».

Вперше в Олімпіаді взяли участь студенти ННІМП ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Серед учасників  Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» були Книш Тетяна і Чиж Олександр, студенти групи МОБ-15-Д2 ННІМП, які успішно виконували тести та практичні завдання.

Вітаємо з гарними результатами!

Бажаємо подальших успіхів!

Виражаємо вдячність організаторам Олімпіади та адміністрації ННІМП ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» за надану студентам можливість взяти участь у даному заході.