Участь студентів ННІМП в ІV Всеукраїнській олімпіаді з менеджменту серед молоді

14 квітня 2017 року за підтримки МОН України на базі Національного університету біоресурсів та природокористування відбулось відкриття ІV Всеукраїнської олімпіади з менеджменту серед молоді, у якій приймали участь близько 80 учасників з 16 університетів України, в т.ч. студенти нашого університету: Кододова Ольга та Морозова Катерина (наукові наставники: Морозова М.Е., доцент кафедри економіки, підприємництві та менеджменту, та Бурлаєнко Т.І., доцент кафедри економіки, підприємництві та менеджменту).

Захід, який вже вдруге проходив у стінах НУБіП, відбувався у межах Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ», що традиційно організовує Міжнародна гільдія професіоналів якості спільно з Клубом лідерів якості країн Центральної та Східної Європи. Кододова Ольга, студентка ІІІ курсу групи УПБ-14-Д1 ННІМП ДВНЗ «УМО», стала призером в номінації «Практики і методи менеджменту».