Участь викладачів кафедри 26 вересня 2018 р у Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові інновації для наукових досліджень»

26 вересня 2018 р викладачі кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, серед яких була канд. екон. наук Брусєнцева О. А. та ін., взяли участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові інновації для наукових досліджень», який був організований Науково- технічною бібліотекою ім.. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського, видавничою службою УРАН, компанією Clarivate Analytіcs.

Серед доповідачів були представники різних організацій, в тому числі, міжнародних: Ірина Тихонкова (Clarivate Analytics), Україна; Сергій Назаровець (заступник директора з наукової роботи Державної науково-технічної бібліотеки України), Україна; Рейчел Ламмі (Rachael Lammey) (Реєстраційне агенство Crossref), Велика Британія; Кшиштоф Шиманскі (Krzysztof Szymanski, Elsevier), Польща; Денис Соловяненко (директор ТОВ «Видавнича служба УРАН»), Україна.

На даному науковому заході обговорювалися питання, що стосувалися проблем розбудови цифрової інфраструктури взаємної цитованості наукових публікацій, сервісів Crossref для видавництв та інших організацій, наукометричних та бібліометричних інструментів оцінки наукових досліджень тощо.

Участь представників кафедри економіки, підприємництва та менеджменту у даному семінарі має важливе значення для розвитку науково-дослідної діяльності та співпраці колективу кафедри в науковому просторі України.