Участь викладачів кафедри економіки, підприємництва та менеджменту в Digital Evolution Forum 30 жовтня 2018 р.

30 жовтня 2018 р. викладачі кафедри економіки, підприємництва та менеджменту взяли участь у Digital Evolution Forum, який присвячений цифровій трансформації бізнесу, новим викликам і можливостям для нього. Це щорічна технологічна подія від SMART business і Microsoft Україна сприяє забезпеченню високого рівня підготовки майбутніх фахівців, впроваждуючи в освітній процес інноваційні технології, які актуальні в сучасному бізнесі.

В ході Digital Evolution Forum 50 сесій форуму розглядалися ключові питання сфери виробництва, фінансів, безпеки та інформаційних технологій, було обговорено практичні сценарії застосування штучного інтелекту і машинного навчання, а також основні принципи систем для підвищення ефективності та зростання бізнесу.

На даному заході були представлені всесвітні практики впровадження новітніх технологій у доповідях міжнародних експертів, історії успіху від малого бізнесу до глобальних корпорацій, знання яких  дасть змогу науково-педагогічним працівникам кафедри економіки, підприємництва та менеджменту збагатити лекційні матеріали з дисциплін, за якими викладачі кафедри здійснюють науково-педагогічну діяльність, сприяє розвитку науково-педагогічної діяльності кафедри відповідно до актуального стану сучасного світу.