відбулося відкрите заняття к. пед. н., доцента Постоєвої Ольги Георгіївни

15 квітня 2021 р. відбулося відкрите заняття в групі МОБ-17-Д2 з тренінгового курсу «Бізнес-планування». Інтерактивне заняття проводила доцент кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, к. пед. н., доцент Постоєва Ольга Георгіївна. В рамках теми «Загальні правила складання бізнес-плану» трьома проектними групами були підготовлені основні розділи бізнес-планів для створення освітніх підприємств -приватних дитячих садочків – ринку, який динамічно розвивається в Києві та інших містах країни.

До складу проектних груп увійшли: група 1 - Лемешко Олександра, Огородник Марина, Ткач Анастасія та  Яроцький Володимир; група 2 – Рижко Діана, Стеценко Олександра,  Букша Анастасія; група 3 -  Федай Ольга, Сутик Тетяна, Шапкіна Світлана та Циб Яна.

Зокрема, проектна група - Лемешко Олександра, Огородник Марина, Ткач Анастасія та  Яроцький Володимир – блискуче представили опис бізнесу, опис продуктів, дослідження можливостей ринку (характеристику клієнтів, аналіз конкурентів, план вивчення можливостей ринку), конкурентну бізнес-стратегію (ціноутворення, реклама та просування  послуг на ринок, розташування  і продажі)  та план господарської діяльності.

Дякуємо усім  студентам та гостям за участь у занятті! J