відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських команд Look of New Generation / Погляд нового покоління - 2020

17 грудня 2020 р. відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG-2020 (Look of New Generation / Погляд нового покоління), організованого Українською асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київською Бізнес Школою Kyiv Business School / MBA in Ukraine та Академією праці, соціальних відносин і туризму Академія праці, соціальних відносин і туризму.

В ході конкурсу партнер - компанія «Нова Пошта» Нова Пошта  запропонувала командам досить прагматичне завдання, пов'язане з підвищенням якості доставки.

Команди глибоко і детально дослідили проблему, проявили креативнясть і чудову командну роботу, інколи особисто протестували запропоновані рішення.

До складу команди конкурсу LoNG-2020 від ДЗВО «Університет менеджменту освіти» входили здобувачі ННІМП Забудько Глорію (МОБ-17-Д2), Василик Віра (МОБ-19-Г2) Панченко Марія (ПТБД-19-Д1), Стицюра Дар’я (МОБМ-20-Д1), Чепенко Елизавета (ПВШ-19-Г1), керівник команди –ст. викладач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, канд. екон. наук Брусєнцева Ольга Анатоліївна. В результаті участі у конкурсі здобувачі вищої освіти ННІМП були нагороджені сертифікатами про участь, а керівник команди Брусєнцева О. А. була відзначена Подякою.

Щиро вітаємо команду конкурсу LoNG 2020 від ДЗВО «Університет менеджменту освіти»! Бажаємо не залишатися на досягнутому і здобувати нові успіхи!