Відбувся круглий стіл на тему: «Метод схематизації у підготовці майбутніх менеджерів»

12 листопада 2021 р. відбувся круглий стіл кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на тему: «Метод схематизації у підготовці майбутніх менеджерів» в межах Віртуальної міжнародної виставки «Освіта та кар’єра - 2021» на платформі Zoom. У круглому столі взяли участь Фещенко О. Л., т. в. о. директора ННІМП, кандидат економічних наук, доцент, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та ін.

На початку круглого столу виступила завідувачка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидатка педагогічних наук, доцентка Бурлаєнко Тетяна Іванівна з привітанням учасників. Під час заходу було представлено три доповіді: доповідь на тему: «Особливості професійної підготовки майбутніх менеджерів» (Бурлаєнко Т. І.), доповідь на тему: «Особливості методу схематизації» (Мухіна Л. Я.), доповідь на тему: «Використання методу схематизації в освіті» (Постоєва О. Г.).

Після виступів доповідачів відбулась дискусія щодо питання розвитку навиків схематизації інформації, навчального матеріалу, особливостей створення і використання схем. Проведення круглого столу на тему: «Метод схематизації у підготовці майбутніх менеджерів» сприяло популяризацію використання методу схематизації в освітньому процесі, дало можливість всім учасникам усвідомити переваги та значний потенціал цього методу щодо ефективного опрацювання великого об’єму інформації та засвоєння навчального матеріалу.