Відбувся методологічний семінар-практикум кафедри

03.02.2016 о 12.30 відбувся методологічний семінар-практикум кафедри економіки та управління персоналом ННІМП ДВНЗ УМО НАПН України на тему: «Засоби пізнання особистості в контексті відповідності професії менеджера».

Коло питань, що розглядалися на даному семінарі є дуже актуальними та мають практичне значення, а саме:

1.     Засоби пізнання особистості в контексті відповідності професії менеджера та методи кваліметричної оцінки.

З доповідями виступили: Дмитренко Г. А., доктор економічних наук, професор кафедри економіки та управління персоналом; Алейнікова О. В., доктор наук з державного управління, професор; Бурлаєнко Т. І., доцент кафедри економіки та управління персоналом, кандидат педагогічних наук; Ануфрієва О. Л., доцент кафедри економіки та управління персоналом, кандидат педагогічних наук; Савчук Л. М., доцент кафедри економіки та управління персоналом, кандидат економічних наук.