Всеукраїнський конкурс LoNG-2020 (LOOK OF NEW GENERATION / ПОГЛЯД НОВОГО ПОКОЛІННЯ)» триває!!!

15 жовтня 2020 р. здобувачі вищої освіти кафедри економіки, підприємництва та менеджменту та старший викладач, канд. екон. наук Брусєнцева О. А. взяли участь в організаційній зустрічі Всеукраїнського конкурсу LoNG-2020 (LOOK OF NEW GENERATION / ПОГЛЯД НОВОГО ПОКОЛІННЯ) в режимі ZOOM-конференції.

Для участі у Конкурсі зареєструвались 47 команд з 32 ЗВО із 13 міст України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Київ, Кривий Ріг, Лозова, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів). Цього року конкурсне завдання підготовлено компанією «Нова пошта».

В зустрічі взяли участь представники переважної більшості команд, члени Оргкомітету Конкурсу, представники компанії «Нова пошта»:

Учасників конкурсу привітали від Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти Голова Ради Людмила Яковлєва, директор Людмила Горохова, від Київської Бізнес Школи та Академії праці, соціальних відносин і туризму Президент школи та проректор Академії Ярослав Головко, від компанії «Нова пошта» – Директор з комунікацій Лілія Загребельна та менеджер з КСВ Георгій Гарькуша.

В рамках організаційної зустрічі були презентовані регламент LoNG-2020 та конкурсне завдання. Команда УМО була представлена здобувачами вищої освіти: Чепенко Елізавета Сергіївна, Возняк Максим Євгенійович. Якубець Ольга Валеріївна, Верболюк Дар’я Олегівна, Забудько Глорія Андріївна, Стицюра Дар’я; викладач-консультант – ст. викладач, канд. екон. наук Брусєнцева Ольга Анатоліївна.

Всім учасникам конкурсу LoNG-2020 бажаємо успіхів і перемоги!

Інтернет-посилання на сторінку отранізатора Конкурсу в соціальній мережі facebook: https://www.facebook.com/bizedu.in.ua/