Захист магістерських дипломних робіт студентів групи МОБМ-14-Г1

18 травня 2016 року в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Навчально-науковому інституті менеджменту та психології, на кафедрі економіки та управління персоналом відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів групи МОБМ-14-Г1. До складу ДЕК увійшли: доктор економічних наук, професор,заслужений діяч науки і техніки Новіков В. М., заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Олійник В. В., завідувач кафедри економіки та управління персоналом, доктор економічних наук, професор Хлівна І. В.  доктор економічних наук, професор Дмитренко Г. А., кандидат педагогічних наук, доцент Бурлаєнко Т. І., методист відділу навчальної роботи та працевлаштування з напряму підготовки «Менеджмент» та спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)» Романенко О. П.

Державна екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки магістерських дипломних робіт та високий рівень кваліфікації керівників-працівників кафедри економіки та управління персоналом.

Вітаємо студентів в заслуженим успіхом, та бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому!