Старт освітніього проєкту "Університет без стін - можливості без меж"

Старт освітніього проєкту "Університет без стін - можливості без меж"

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти" розпочинає освітній проєкт "Університет без стін - можливості без меж" та запрошує відвідати першу відкриту онлайн-лекцію "Цінності християнської етики в умовах пандемії: способи прояву любові до ближнього".

У часи особливо різких стресових ситуацій особистість на рівні соціально-рольових функцій переживає зниження рівня сенситивності, та збільшення конфліктності та антисоціальної поведінки. Як в епоху соціальних потрясінь та природних катаклізмів не розгубити людяність? Аналіз цінностей християнської етики у площині міжособистісних взаємин та короткий екскурс в історію розвитку волонтерського руху допоможе знайти нові шляхи та засоби допомоги ближньому та збереження своєї людськості.

Лекція проводитиметься в рамках навчальної дисципліни "Основи християнської етики і моралі" освітньо-професійної програми «Християнська педагогіка» спеціальності «Освітні, педагогічні науки»  галузі знань «Освіта/педагогіка». Лекцію читає Грищук Дмитро Геннадійович, доцент кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, волонтер, співзасновник ГО "Возлюби". Початок лекції о 10.00 за посиланням на особисту сторінку лектора: https://www.facebook.com/dema.svyatogor