Профорієнтаційна зустріч із лідерами учнівського  самоврядування шкіл Дарницького району м. Києва

Профорієнтаційна зустріч із лідерами учнівського самоврядування шкіл Дарницького району м. Києва

Кафедрою педагогіки, адміністрування і соціальної роботи постійно проводяться заходи, спрямовані на  ознайомлення майбутніх абітурієнтів з проблемою професійного самовизначення, формування в молоді реального погляду на вибір професії, мотивації до вибору актуальних на ринку праці професій. 

22 лютого 2020 року пройшла профорієнтаційна зустріч із лідерами учнівського  самоврядування шкіл Дарницького району м. Києва, в рамках якої було презентовано основні спеціальності і програми, за якими здійснюється підготовка в Університеті менеджменту освіти, а саме «Економіка», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Психологія». 

У ході зустрічі майбутні вступники мали можливість дізнатися про особливості навчання та Правила прийому до Університету.

Майбутніх студентів зацікавили пропозиції навчання в Університеті. Учнівські лідери також виявили бажання зустрітись із Студентською колегією Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».