24 лютого 2016 року для магістрантів С. Курбатовим було проведено лекцію на тему: "Університетські рейтингі як механізм підтримки інституційного лідерства"

24 лютого 2016 року для магістрантів спеціальностей "Управління навчальним закладом" та "Педагогіка вищої школи" доктором філософських наук, завідувачем відділу лідерства та інституційного розвитку Інституту вищої освіти НАПН України С. Курбатовим було проведено лекцію на тему: "Університетські рейтингі як механізм підтримки інституційного лідерства".
У ході лекції розглядалися питання щодо визначення сутності ідеї та місії університету як місця формування культурних цінностей, а також особливостей університетських рейтингів.
Лекція викликала жвавий інтерес та сполукала до активної і змістовної дискусії.