ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ КЕРІВНИКІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ

Кафедра управління навчальним закладом та педагогіки вищої школи ДВНЗ " Університет менеджменту освіти" НАПН України до 24 ЛИПНЯ 2015 року продовжує прийом документів на навчання в магістратурі за спеціальностями"Управління навчальним закладом" та "Педагогіка вищої школи" з терміном навчання 1 рік та 6 місяців.
Для вступу подаються:
- заява (установленої форми);
- документ про освіту;
- додаток до документа про освіту (з оцінками);
- копія паспорту;
- медична довідка за формою 086-У;
- 6 фотокарток (розміром 3х4);
- 6 конвертів (з марками);
- папка для паперів та швидкозшивач;
- 8 файлів.
Для вступу на навчання за спеціальністю «Управління навчальним закладом» додатково додається виписка з трудової книжки чи довідка про педагогічний стаж роботи завірена за місцем роботи (педагогічний стаж роботи має складати не менше 5 років).
Для вступу на навчання за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» додатково додається виписка з трудової книжки чи довідка про педагогічний стаж роботи, завірена за місцем роботи (педагогічний стаж роботи має складати не менше 2 років).
Приймальна комісія працює понеділок - субота з 9.00 по 18.00 за адресою вул.Артема, 52 корпус 3.