ДОКТОР ФІЛОСОФСЬКИХ НАУК ПРОФЕСОР В. О. КУДІН: «ЕНЕРГЕТИЧНІ ДЖЕРЕЛА ПЕДАГОГІКИ ОПТИМІЗМУ».

2 квітня у Науковій бібліотеці ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбувся круглий стіл на тему «Енергетичні джерела педагогіки оптимізму» за участю доктора філософських наук, професора В'ячеслава Олександровича Кудіна, якому 19 лютого виповнилося 90 років!

Життя В'ячеслава Олександровича Кудіна — це безкорислива турбота про людей. Учений, Філософ, Трудівник, Патріот, Батько, Педагог-оптиміст – славетний син української землі.

В’ячеслав Олександрович — учасник Великої Вітчизняної війни. У 1942 році підлітком потрапив до Німеччини, перебував у концтаборах Вайсенбург, Форшгейма (біля Дахау), звідки втік в Україну, пройшовши всю Європу пішки.

У 1954–1993 роках В’ячеслав Олександрович очолював кафедру етики, естетики і логіки, кафедру комуністичного виховання Київського держуніверситету ім. Т. Г. Шевченка, був ректором Київського театрального інституту ім. Карпенка-Карого, завідувачем кафедри суспільних наук у Київській консерваторії ім. П. І. Чайковського. Нині у свої 90 років він працює в Інституті педагогіки освіти дорослих НАПН України.

З 1995 року В’ячеслав Олександрович очолює Всеукраїнське товариство захисту та сприяння розвитку духовної культури людини «Прометей». Він постійно виступає з доповідями на міжнародних симпозіумах, конференціях з питань культури, естетики, засобів масової інформації. Він викладав курси естетики, теорії та історії світової культури в університетах Словаччини, США.

Професор Кудін є автором п'яти томів вибраних творів, 27 книг, понад 500 наукових статей. Окремі його праці опубліковано англійською, німецькою,болгарською, словацькою мовами.

Професор Кудін – мрійник, філософ і педагог, він є зразком гуманності і людинолюбства.

Такі люди дуже потрібні нам сьогодні, будуть потрібні завжди.