Онлайн-сесія здобувачів освітніх програм "Педагогіка вищої школи" та "Християнська педагогіка"

З 19 по 25 жовтня 2020 року на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти проходила чергова навчальна сесія здобувачів освітніх програм "Педагогіка вищої школи" та "Християнська педагогіка". З урахуванням епідеміологічної ситуації сесія була проведена в онлайн форматі.

Окрім запланованих заліків та іспитів, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно захистили курсову роботу та взяли активну участь в роботі І Міжнародної науково-практичноїконференції «Школа синергії освіти і духовності: нові виклики, тренди і можливості».

Вітаємо здобувачів із успішним завершенням останньої у 2020 році сесії! Бажаємо всім здобувачам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового 2021 року.