Перше засідання Студії наукового діалогу (SDS) з актуальних проблем розвитку освіти і науки

Колектив кафедри педагогіки, адміністування і соціальної роботи на чолі із завідувачкою кафедри, доктором педагогічних наук Іриною Андрощук долучився до першого засідання Студії наукового діалогу (SDS) з актуальних проблем розвитку освіти і науки, ініціаторами і модераторами якого є професори ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Наталія Клокар і Павло Лушин.

У рамках запропонованої для обговорення теми з підготовка майбутніх керівників ЗЗСО професор кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи Ганна Тимошко поділилася власним досвідом організації школи резерву керівників шкіл у Чернігівській області та своїм баченням вирішення оголошеної проблеми.

У планах роботи SDS також розгортання наукового пошуку і практичне втілення отриманих результатів з проблем управління розвитком опорних закладів освіти в умовах місцевої громади, автономія закладів освіти і децентралізація влади, менеджмент упровадження профільного навчання у ЗЗСО, демократизація управління закладами освіти, впровадження інклюзивної освіти, цифровізація як сучасний тренд в освіті.

Запрошуємо колег долучитися до роботи наукової студії кожної другої та четвертої середи місяця о 15.00 в Залі засідань УМО.