Підготовка до науково-методологічного семінару «Позиціонування закладу освіти на ринку освітніх послуг засобами традиційних та новітніх медіа»

Все актуальнішим стає співпраця закладів вищої освіти із стейкхолдерами. Наразі, при проходженні акредитації, вагомий акцент робиться саме на оцінку якості надання освітніх послуг ЗВО стейкхолдерами. Кафедра педагогіки, адміністрування і соціальної роботи ННІМП керується тим, щоб здобувачі вищої освіти, якими вона опікується, мали можливість отримати не лише глибокі теоретичні знання, але й долучити студентів до наукової та практичної роботи, щоб випускники набули всі ті компетентності які передбачені освітньо-професійними та освітньо-науковими програмами.

Тому вже стало доброю традицією щороку організовувати та проводити для студентів магістратури, науковцям та практикам науково-методичний семінар «Позиціонування закладу освіти на ринку освітніх послуг засобами традиційних та новітніх медіа». Не став виключенням і нинішній навчальний рік. Цього тижня відбулося перше засідання організаційного комітету науково-методичного семінару. Члени кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи на чолі із завідувачкою кафедри доктором педагогічних наук Андрощук Іриною Миколаївною детально обговорили із заступником директора з навчально-виховної роботи Бориспільського академічного ліцею, кандидатом педагогічних наук Мосюрою Анною Іванівною всі ключові моменти запланованого семінару. Слід зазначити, що цьогорічний семінар відбудеться на базі Бориспільського академічного ліцею 17 жовтня 2019 року, початок об 11.00 год.