ПРАКТИЧНА СКЛАДОВА ПІДГОТОВКИ МАГІСТРІВ УПРАВЛІННЯ ДВНЗ: ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИКОМ НВК "ПОДІЛЛЯ" РУБЦОВОЮ Г.М.

Для посилення практичної спрямованості підготовки майбутніх менеджерів дошкільної освіти в рамках магістерської підготовки за спеціальністю "Управління навчальним закладом" студенти групи УНЗ-14-Г1 відвідали навчально-виховний комплекс "школа І ст. - дитячий садок" "ПОДІЛЛЯ" Подільського району міста Києва.

У ході зустрічі з керівником НВК "Поділля" Рубцовою Галиною Миколаївною обговорювалися питання особливостей діяльності НВК, його фінансово-економічної діяльності та надання в установі додаткових платних послуг.