Професор кафедри Ірина Сіданіч пройшла стажування за кордоном в Академічному товаристві ім. Міхала Балудянського (Словаччина)

3 - 9 квітня д.п.н. Ірина Сіданіч пройшла стажування за кордоном в Академічному товаристві ім. Міхала Балудянського (Словаччина) з проблеми «Крос-культурні та економічні аспекти розвитку євроінтеграційних процесів»
Професор кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи виступила з доповіддю "Нові тенденції розвитку вищої освіти в умовах євроінтеграційних процесів". Результатом стажування стали публікація наукової статті у міжнародному науковому журналі «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY», вивчення досвіду створення і функціонування технопарку Кехнец, ролі місцевої влади у формуванні сприятливого інвестиційного клімату та залучення інвестицій. Вивчення економіки малих міст (на прикладі м. Ясова), вивчення історико-культурних аспектів євроінтеграційних процесів на прикладі історичної спадщини м. Прешова та культурної спадщини Списького Граду, вивчення культури малих міст, прослухання лекції Президента Академічного співтовариства iм. Міхала Балудянського «Тенденції та перспективи соціально-економічного та культурного розвитку Словаччини в контексті європейської інтеграції»