пройшла заключна конференція, присвячена захисту педагогічної практики здобувачів вищої освіти за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта»

13 жовтня 2020 року на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО» пройшла заключна конференція, присвячена захисту педагогічної практикиздобувачів вищої освіти за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта» (групи СО-18 Г1 та Г2).

Члени комісії:

• професор кафедри, доктор педагогічних наук, В. А. Гладуш;
  • доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, А. М. Висоцька;
  • доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, С. О. Дубовський.

Захід проводився в онлайн-режимі. У ході конференції відбувся обмін досвідом та пропозиціями здобувачів вищої освіти і керівників-представників кафедри. Зокрема, на заході, керівник практики, була присутня доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, Т. Є. Рожнова

Кожен зі здобувачів вищої освіти прозвітував про проведену за час проходження практики роботу. У період педагогічної практики вони самостійно працювали як вчителі-предметники, брали участь у всіх видах шкільної роботи, опановували (удосконалювали) педагогічні уміння та навички.

Варто відзначити широку географію закладів освіти, де працювали студенти, а також залучення різних типів закладів. Зокрема, це спеціальні заклади освіти, інклюзивно-ресурсні центри, навчально-реабілітаційні центри, заклади загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання.

Підводячи підсумки проходження практики, можна констатувати, що за цей час здобувачі поглибили і розширили теоретичні знання зі спеціальних і загальних психолого-педагогічних дисциплін; набули (удосконалили) уміння з викладання навчальних предметів у навчальних закладах різного типу, а також застосування сучасних технологій і методик навчання та виховання; набули досвіду викладацької роботи, професійного і педагогічного спілкування зі студентською аудиторією, учнівським колективом.

Вітаємо усіх із успішним завершенням чергового етапу навчання!