Протоїєрей Олександр Кислашко. «Проблеми формування духовності у підростаючого покоління: шляхи вирішення»

13 березня, у рамках співпраці кафедри з державними, громадськими та релігійними організаціями, спрямованої на підвищення якості освітніх послуг, відбулася зустріч  магістрантів спеціальності «Педагогіка вищої школи» з випускником магістратури кафедри УНЗ та ПВШ УМО, відмінником освіти України протоієреєм Української православної церкви Олександром Кислашком, яку було організовано доцентом кафедри, доктором педагогічних наук Іриною Сіданіч.

Олександр Кислашко 30 років життя присвятив вихованню дітей, працюючи вчителем математики та 21 рік обіймаючи посаду директора школи, а у 1991 році прийняв сан священника.

Як зазначили студенти, зустріч з протоієреєм була для них надзвичайно важливою, оскільки проблема духовності сучасної молоді і суспільства вцілому є вкрай актуальною. Спілкування відбувалось у теплій атмосфері довіри та взаємоповаги, обговорювались болючі питання духовності молоді, з чим вона віходить у доросле життя, які ідеали сповідує, і як дорослі можуть допомогти знайти вірний шлях у житті. Мудре, поважне слово високоосвіченої людини, педагога та духовного провідника допомогло сформувати цілісне бачення проблеми, визначити шляхи вірішення та привнесло надію та віру у власні сили.

Під час перебування протоієреєя Олександра Кислашко в Універститеті відбулася зустріч із ректором, академіком  Віктором Олійником, під час розмови було визначено шляхи подальшої співпраці. Також Віктор Васильович від імені Університету прийняв значущий дарунок від гостя – підручник «Християнська пеагогіка».