Розпочалася перша екзаменаційна сесія здобувачів групи УНЗ-20-Г1

Вітаємо здобувачів освітньо-професійної програми "Управління навчальним закладом" групи УНЗ-20-Г1 із початком першої екзаменаційної сесії!!!

Перший день навчання виявився надзвичайно насиченим. Зокрема, у рамках вивчення курсу за вибором студентів "Маркетингове управління закладами освіти", яку викладає координатор напряму УНЗ, професор кафедри Тетяна Анатоліївна Махиня, було запрошено завідувачку кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту менеджменту та психології ДЗВО УМО, доктора педагогічних наук, професора Зою Вікторівну Рябову, одного із провідних вчених України у сфері освітнього маркетингу, яка залюбки поділилася своїми знаннями та досвідом.

В подальшому студенти активно долучилися до питання обговорення сучасних тенденцій маркетингового управління та прикладів успішних освітніх проектів у період пандемії COVID-19.

Надзвичайно зацікавили ідеї здобувачів Олени Василик щодо впровадження нових освітніх послуг в музичній освіті, Олени Дикусар щодо запровадження додаткових платних послуг у дошкільній освіті, Ірини Тищенко щодо актуальних послуг, пов’язаних із новими формами здобуття загальної середньої освіти, зокрема хоумскулінгу.

Цього дня здобувачі також успішно склали залік з дисципліни "Освітні технології", викладач - завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, доктор педагогічних наук Ірина Леонідівна Сіданіч.

Останнім штрихом першого навчального дня стали настанови на написання курсових робіт та ознайомилися із відповідними методичними рекомендаціями до їх оформлення та виконання, представлені Т. А. Махинею та І. Л. Сіданіч.

До зустрічі із здобувачами також приєдналася директорка Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО УМО, кандидат педагогічних наук, професор кафедри Тетяна Євгенівна Рожнова, яка привітала здобувачів із початком навчання та ознайомила із профорієнтаційними заходами, які заплановані на найближчий період.

Бажаємо здобувачам та викладачам, задіяним в освітньому процесі плідної співпраці, натхнення, енергії, цікавого інтерактиву, безперебійного та потужного Інтернет-зв‘язку і залишаймося вдома з 36,6