сесія здобувачів освітньо-наукової програми «Спеціальна освіта»

сесія здобувачів освітньо-наукової програми «Спеціальна освіта»

У період 8 по 19 лютого 2021 р. в режимі проходило навчання здобувачів освітньо-наукової програми «Спеціальна освіта». Завдяки тому, що сесію було організовано в онлайн, погодні умови не стали на заваді і всі студенти мали змогу у повному складі вчасно приступити до навчання.

Здобувачів обох груп СО-20-Г1 та СО-20- Г2 виділяв високий рівень підготовки до сесії, надзвичайно відповідальне ставлення до навчання та виконання самостійних робіт і творчих завдань, а також неймовірно творчий підхід до презентації своїх виступів на семінарах.

У процесі обговорення тих чи інших дискусійних питань здобувачі ділилися своїм практичним досвідом, захоплено розповідали про те, як їм вже вдалося впровадити у власну роботу педагогічні ідеї й технології, про які дізналися у процесі навчання.

Здобувачі продемонстрували високий рівень знань, зацікавленість предметами і відповідальне ставлення як до навчання загалом, так і до самостійної роботи зокрема. Під час екзаменів та заліків відчувалася певна напруга, але почуття хвилювання – це один із проявів відповідальності. Відповіді сьогодні були виваженими та досконалими.

Дякуємо майбутнім спеціальним педагогам за належне ставлення до навчання і бажаємо подальших здобутків та натхнення при написанні курсових робіт.