Тренінг для викладачів курсів "Медіаосвіта та медіаграмотність для громадян"

З 27 по 30 березня доцент кафедри педагогіки, управління та адміністрування Махиня Т. А. взяла участь у 4-денному 32-годинному тренінгу для тренерів з медіаграмотності, організованому Академією української преси в м. Києві для викладачів курсів "Медіаосвіта та медіаграмотність для громадян".

Під час навчання професійними тренерами, серед яких Махиня Тетяна Іванова, Артем Бабак, Олена Тараненко та Сергій Штурхецький, обговорювалися та "програвалися" проблеми опору громадян різного віку у ході викладання данного курсу, питання розпізнавання фейків, маніпуляцій в медіа, захисту власної інформації тощо.

Незабаром Тетяна Анатоліївна матиме змогу поділитися отриманим досвідом зі студентами спеціалізації "Педагогіка вищої школи", які вибрали курс "Основи медіаграмотності" з циклу дисциплін вільного вибору навчального плану їх підготовки.