Участь у засіданні Клубу духовного збагачення греко-католицької української церкви

6 жовтня 2016 року Ірина Сіданіч, доцент кафедри управління навчальним закладом та педагогіки вищої школи ДВНЗ "Університет менеджменту освіти", взяла участь у засіданні Клубу духовного збагачення греко-католицької української церкви.

Під час роботи клубу було проведено зустрічі з відомими представниками духовенства.

Цього дня Духовну розмову провів Блаженіший Любомир (Гузар).

Учасники клубу слухали однодумців, отримували відповіді на питання, ділилися досвідом власних успіхів.

Обговорювалися теми взаємодії з іншими, ефективну освітньо-виховну діяльність, про християнські ресурси віднови, шляхи набуття чеснот.

Наступні зустрічі клубу заплановано на 3 листопада з Отцем Петром (Майба) та 1 грудня з Блаженішим Любомиром.