успішне завершення першої екзаменаційної сесії здобувачів групи УНЗ-19-Г1

Вітаємо здобувачів групи УНЗ-19-Г1 освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» із успішним завершенням першої екзаменаційної сесії!!!

Освітній процес, організований у форматі онлайн дозволив максимально налагодити співпрацю між здобувачами та практиками закладів освіти із різних куточків України.

Щиро дякуємо усім нашим здобувачам, а також постійним партнерам і випускникам за активну взаємодію під час сесії

• Рябовій Зої Вікторівні - завідувачці кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту менеджменту та психології ДЗВО УМО, доктору педагогічних наук, професорці%
  • Волотовській Тетяні Павлівні - заступниці голови Вишгородської районної державної адміністрації;
  • Землянській Олені Вікторівні - директорці Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Маріупольської міської ради Донецької області»;
  • Пономарьовій Оксані Миколаївні - директорці Бориспільського академічного ліцею;
  • Мосюрі Ганні Іванівні – кандидату педагогічних наук, заступниці директора Бориспільського академічного ліцею

за можливість зануритися в актуальні проблеми управління закладами освіти та обрати для себе управлінські рішення під керівництвом провідних викладачів кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти –

• доктора пед. н., завідувачки кафедри Ірини Леонідівни Сіданіч;
  • доктора пед. н., професора Ганни Миколаївни Тимошко;
  • кандидата пед. н., професора кафедри Тетяни Анатоліївни Махині.

У процесі обговорення тих чи інших дискусійних питань здобувачі ділилися своїм практичним досвідом, захоплено розповідали про те, як їм вже вдається вирішувати актуальні управлінські питання.

У рамках дисципліни «Менеджмент освіти» (викладач – доктор пед. н., професор Ганна Миколаївна Тимошко) студенти мали можливість обговорити проблеми і здобутки організації діяльності ЗЗСО в умовах децентралізації влади разом із заступницею голови Вишгородської районної державної адміністрації Тетяною Павлівною Волотовською.

Ганною Микоалївною також було організовано проведення вебінару спільно з управлінською командою Бориспільського академічного ліцею на тему: «ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ЗЗСО В УМОВАХ СОЦІАЛЬНИХ ЗМІН». Систему роботи БАЛ з протидії та запобіганню булінгу презентувала компетентна управлінська команда Бориспільського академічного ліцею. Окрім того, канд.пед.н., заступниця директора Бориспільського академічного ліцею Мосюра Ганна Іванівна ознайомила студентів із інноваційним потенціалом інституційного аудиту в ЗЗСО, зокрема було презентовано досвід роботи ліцею щодо розроблення системи оцінювання (самооцінювання) внутрішкільної діяльності у ЗЗСО; детально охарактеризовано та розкрито розроблені критерії, показники, рівні оцінювання основних напрямів освітньої діяльності в БАЛ; висвітлено план роботи на три роки та пріоритетні акценти в самооцінюванні освітньої діяльності у БАЛ.

У рамках вивчення курсу за вибором студентів «Маркетингове управління закладами освіти», яку викладає координатор напряму УНЗ, професор кафедри Тетяна Анатоліївна Махиня, було запрошено завідувачку кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту менеджменту та психології ДЗВО УМО, доктора педагогічних наук, професора Зою Вікторівну Рябову, одного із провідних вчених України у сфері освітнього маркетингу, яка залюбки поділилася своїми знаннями та досвідом.

При викладанні дисципліни «Організація навчальної та виховної діяльності» (викладач – професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, кандидат пед. наук, доцент Тетяна Анатоліївна Махиня) у центр уваги потрапили питання комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини; освітньої програми для дитини з особливими освітніми потребами; зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти; психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами у школах і дитсадках, грунтовно викладені Оленою Вікторівною Землянською, директоркою Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Маріупольської міської ради Донецької області", випускницею 4 освітніх програм кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, магістра управління навчальним закладом, педагогіки вищої школи, спеціальної освіти.

Студенти продемонстрували високий рівень знань, зацікавленість предметами і відповідальне ставлення як до навчання загалом, так і до самостійної роботи зокрема.

Напередодні свята ВЕСНИ і КРАСИ!

Щиро вітаємо наших любих студентів із цим прекрасним святом!

Бажаємо усім нам чарівного настрою, ніжних обіймів, стрімких успіхів у кар’єрі, яскравих емоцій і вражень, щасливих усмішок