Відбувся третій етап україно-австрійського проекту

25-27 травня 2016 року на базі ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України відбувся третій етап україно-австрійського проекту «Формування компетенцій з проектного менеджменту для інновативного розвитку шкіл для керівників шкіл України» з підготовки тренерів. Роботу першого дня проекту з привітальним словом відкрила проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв'язків, доктор педагогічних наук, професор Отич О.М. Другий день роботи відкрила з привітальним словом директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, доктор наук з державного управління, професор Алейнікова О.В.

У роботі заходу взяли участь координатор Проекту, представник Культур-Контакт-Австрія − Гудрун Пайнсі; директор школи (м. Грац, Австрія), тренер Проекту − Франц Фрех, науково-педагогічні працівники ДВНЗ "Університет менеджменту освіти".

У межах проекту завідувачкою кафедри упавління навчальними закладами та педагогіки вищої школи, професором Рябовою З. В., заступником директора ЦІППО Оліфірою Л.М. та викладачами Університету доцентом Махинею Т. А., доцентом Приходькіною Н. О., доцентом Єрмоленком А.Б. було проведено тренінг "Вступ до проектного менеджменту" для студентів групи УНЗ-15-Г1 спеціальності "Управління навчальним закладом"та слухачів курсів підвищення кваліфікації.