Виїзний семінар здобувачів вищої освіти за магістерською програмою «Управління навчальним закладом» на базі школи 300 м. Києва

Вже доброю традицією стали виїзні семінари та екскурсії здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Управління навчальним закладом» до навчальних закладів Київщини.

8 грудня 2017 року за запрошенням директора школи І-ІІІст. Деснянського району міста Києва відбувся спільний виїзний науково-практичний семінар «Управління професійним розвитком педагогічних працівників загальної середньої освіти».

За програмою семінару заступник директора О. Копнова виступила із спічем «Організаційний розвиток закладу загальної середньої освіти як фундамент професійного розвитку педагогічних працівників».

Скріншот з Інформаційно-цифрової компетентності як інструменту професійного розвитку педагогічних працівників в начаальному закладі представила голова предметної комісії вчителів інформатики та технологій школи І-ІІІ ступенів №300 К. Двораковська.

Безпосередньо із вуст директора І. Братищенко мали змогу почути фрирайтинг особливостей управління професійним розвитком педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти нової української школи.

Інтерактив «пін-код» щодо системи роботи з педагогічними працівниками в навчальному закладі представила заступник директора Ю. Малиновська.

Колектив кафедри педагогіки, управління та адміністрування щиро вдячний колегам із 300 школи за плідну співпрацю, цікавий досвід та можливість побувати безпосередньо в стінах закладу загальної середньої освіти.