Випуск магістрів 2020 магістрів освітніх програм «Управління навчальним закладом», «Педагогіка вищої школи» та «Християнська педагогіка»

Напередодні Дня працівників освіти у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбулась урочиста церемонія випуску 2020 року магістрів освітніх програм «Управління навчальним закладом», «Педагогіка вищої школи» та «Християнська педагогіка»!

Вітання, теплі слова та поради магістрам висловив Олег Михайлович Спірін, проректор з наукової роботи та цифровізації УМО, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Слова подяки за небайдужість до життя інституту та побажання подальших професійних успіхів висловила Олена Леонідівна Фещенко, заступник директора  Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО УМО з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат економічних наук.

Традиційні привітання, напутні слова та настанови випускникам висловила завідувачка випускової кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти Ірина Леонідівна Сіданіч доктор педагогічних наук, гарант освітньої програми «Християнська педагогіка», а також доцент кафедри, координатор напряму «Педагогіка вищої школи», кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Євгенівна Рожнова і професор кафедри, координатор напряму «Управління навчальним закладом», кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Анатоліївна Махиня.

Зі щирими словами подяки та шани своїм вчителям до присутніх звернулися цьогорічні випускники Микола Малинка, Оксана Петрук та Андрій Сеник. Слова магістрів були наповнені сердечною вдячністю всім викладачам та усім тим, хто був поряд із ними всі ці роки, за їх терпіння, здатність розуміти, підтримати та допомогти мудрою порадою.

Чудовим подарунком для випускників і гостей свята було музичне вітання Павла Бірюка від студенської колегії УМО.

Свято закінчилося – попереду бурхливе життя. Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Щиро вітаємо випускників, бажаємо високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу інституту та університету!