Вітаємо студентів групи УНЗ-14-Г1 з успішним закінченням навчання!

Щиро вітаємо студентів групи УНЗ-14-Г1 з успішним закінченням навчання та захистом дипломних робіт!
Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, оптимізму та досягнення омріяних вершин у майбутній діяльності!

У своїй практичній діяльності ви завжди можете розраховувати на допомогу з боку УМО. Сподіваємося, що ви будете підтримувати тісний зв’язок зі своєю «Аlma Mater» та рідною кафедрою управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи! В и всі є гордістю нашої кафедри - освітянською елітою України!

Кафедра щиро вдячна за наукове рецензування, кваліфікований аналіз та підтримку голові ДЕК, директору Інституту педагогіки та психології НПУ ім. М. Драгоманова, академіку В.І. Бондарю, ректору ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України, академіку В.В. Олійнику та директору Інституту менеджменту та психології ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України, професору О.В. Алейніковій.