Вітання професора кафедри управління навчальним закладом та педагогіки вищої школи Тимошко Ганни Миколаївни.

Кафедра управління навчальним закладом та педагогіки вищої школи щиро вітає з Днем народження колегу, прекрасну жінку, авторитетного педагога і щиросердну людину професора кафедри Тимошко Ганну Миколаївну. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах, Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.