Заключна сесія здобувачів освітньої програми «Педагогіка вищої школи» групи ПВШ-19-Г1

Цього морозного січневого дня, у День Господнього Водохрещення, вітаємо здобувачів освітньої програми «Педагогіка вищої школи» групи ПВШ-19-Г1 із успішним завершенням останньої навчальної сесії.

У повному обсязі ви опанували останні навчальні курси серед яких:

• «Інноваційні педагогічні технології» (викладач - завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування та соціальної роботи, д.пед.н. І. Л. Сіданіч);
  • «Педагогічна майстерність викладача вищої школи» та «Методологія і організація наукових досліджень»(викладач - доцент кафедри педагогіки, адміністрування та соціальної роботи, канд.пед.н. Т. Є. Рожнова);
  • «Основи медіаграмотності» (викладач - професор кафедри педагогіки, адміністрування та соціальної роботи, канд.пед.н. Н.О. Приходькіна);
  • «Діяльність закладу вищої освіти у сфері зв‘язків з громадськістю» (викладач - професор кафедри педагогіки, адміністрування та соціальної роботи, канд.пед.н. Т. А. Махиня).

Попереду ще багато роботи - асистентська та переддипломна практики, завершення написання кваліфікаційної роботи та її захист, але навчальний план щодо лекційних та практичних занять вичерпано...

Бажаємо вам, наші любі здобувачі, міцного здоров‘я, такого ж, як сьогоднішнього дня, витримки та наполеглевості у досягненні основної мети - узагальнення основних наукових напрацювань.