Завершенням першої, установчої сесії здобувачів спеціальності «Спеціальна освіта»

Вітаємо здобувачів спеціальності 016 - «Спеціальна освіта» (СО-21) із завершенням першої, установчої сесії, яка тривала з 1 по 7 грудня! За цей час наші студенти познайомились як із викладацьким колективом кафедри, так і один з одним.

На лекціях студенти мали змогу долучитись до нових знань з магістерської студії «Спеціальна освіта»; історії становлення спеціальної освіти та інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами; актуальних аспектів альтернативної педагогіки; нормативно-правових засад психолого-педагогічного супроводу осіб з ООП, а також основними напрямами волонтерської діяльності в роботі з дітьми з ООП.

Отож, вітаємо вас, шановні колеги, із початком студентського життя! Бажаємо, щоб цей нескінченний процес пізнання нового збагачував кожного з вас новими професійними знаннями і був сповнений цікавими відкриттями!

Дякуємо вам за вашу доброзичливість, небайдужість і зацікавленість! Бажаємо кожному з вас здоров’я, творчих успіхів і до зустрічі наступної сесії!