Жук Михайло Васильович: «Презентації навчальних закладів в сучасному інформаційному просторі».

Підвищенню якості підготовки магістрів спеціальності 8.18010020 «Управління навчальним закладом», що відповідає міжнародним стандартам, сприяє співробітництво Університету менеджменту освіти з навчальними закладами України.

У рамках співробітництва Інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч студентів спеціальності 8.18010020 «Управління навчальним закладом» з завідувачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і українознавства СОІППО, кандидатом філософських наук, доцентом Жуком Михайлом Васильовичем, присвячена презентації навчальних закладів в сучасному інформаційному просторі.

У ході цієї зустрічі жвавий інтерес у студентів викликали питання щодо залучення навчальних закладів до грантових проектів, визначення точок пріоритету у процесі презентації навчального закладу в інформаційному просторі, наявних ресурсів для спілкування керівників навчальних закладів тощо.