13 березня 2015 року відбувся семінар «Міжнародна технічна допомога та менеджмент проектів» за підтримки DVV International в Україні

13 березня 2015 року відбувся семінар «Міжнародна технічна допомога та менеджмент проектів» за підтримки DVV International в Україні

13 березня 2015 року у Національній академії педагогічних наук України відбувся семінар «Міжнародна технічна допомога та менеджмент проектів» за підтримки DVV International в Україні (Представництво німецької (неурядової) організації «Німецьке об’єднання народних університетів»). Тенерами семінару виступили Аніта Якобсоне, регіональний директор DVV International в Україні, Молдові і Білорусі та Євген Фомін, директор DVV International в Україні. У роботі семінара прийняли участь викладачі кафедри управління проектами та загальофахових дисциплін: завідуюча кафедрою Алейнікова О.В., старший викладач Вініченко А.А. і старший викладач Штангей С.В.

У програмі семінару було розглянуто роль проектів у впровадженні стратегії розвитку установи; маркетинг міжнародних донорських установ та проектів; стислий опис структурної заявки та особливості її розробки; загальні вимоги до впровадження проекту, фінансового менеджменту та звітності.

Інформація, що була представлена фахівцями з проектного менеджменту мала прикладний характер, була направлена на практичне застосування, зацікавила всіх присутніх і залишила надію на подальше розширення співробітництва між установами.

 Інформаційний сайт: www.dvv-international.org.ua