14 лютого поряд із улюбленим студентами Днем Святого Валентина припадає ще одне свято – Міжнародний день дарування книг!

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, яка започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу: бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що в цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Перебуваючи у Запорізькій області, до відзначення цього дня долучився завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП УМО, доктор наук з державного управління Євген Карташов.

У ННІМП УМО ми закликаємо наших здобувачів вищої освіти шанувати обидва свята та відзначити їх даруванням книг. Скільки книжок на місяць чи рік норма - кожен вирішує сам.

Даруйте, купуйте, позичайте, але, головне – читайте!