19 листопада 2015 року студенти Навчально-наукового Інституту  менеджменту та психології разом із викладачами відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні

19 листопада 2015 року студенти Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології разом із викладачами відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні

19 листопада 2015 року студенти Навчально-наукового Інституту  менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» разом із викладачами відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, який розташований на схилах правого берега Дніпра. Меморіальний комплекс займає площу понад 10 га. До нього входять: музей з монументом «Батьківщина-мати» головна площа з Алеєю міст-героїв і скульптурними композиціями «Форсування Дніпра» «Передача зброї», галерея героїв фронту і тилу з бронзовими горельєфними композиціями, чаша «Вогонь Слави», виставка бойової техніки і озброєння, окрема споруда, де розгорнуті постійно діючі реліквійні експозиції «Трагедія і доблесть Афгану», «На чужих війнах», відкриті для відвідування екскурсантів літак Лі-2 та гелікоптер Мі-24В.

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відкрита спеціальна виставка матеріалів, що свідчать про фінансування та військову підготовку Російською Федерацією терористів, яких державні структури РФ вербують на території Росії та України під час російсько-української війни 2014 року. Державні органи Рф також здійснюють контрабанду зброї та транспортування терористів на територію України. На виставці представлена зброя та військова техніка, що її Міністерство оборони РФ надає бандформуванням для ведення військових дій на території України. Надані також докази інформаційної агресії РФ проти України через мережу Інтернету.

Студенти отримали змістовну інформацію не тільки про Велику вітчизняну війну, а й про російсько-українську війну 2014 року.