Відбулося урочисте вручення перших дипломів докторів філософії (PhD) з галузі знань «Публічне управління та адміністрування»

12 липня 2021 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулася знакова подія – урочисте вручення перших дипломів докторів філософії (PhD) з галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (гарант ОНП – доктор наук з державного управління, професор АЛЕЙНІКОВА Олена ВолодимирівнаЦИГАНУ Віктору Васильовичу і МАРУСІНІЙ Ларисі Миколаївниі, які є першими випускниками набору 2016 року  під науковим керівництвом доктора наук з державного управління, професора Ніни Григорівни ДІДЕНКО.

Публічні захисти дисертацій  ЦИГАНА Віктора Васильовича на тему «Розвиток державно-приватного партнерства в системі професійної (професійно-технічної) освіти», МАРУСІНОЇ Лариси Миколаївни на тему«Механізми державного управління системою загальної середньої освіти в умовах децентралізації та реформування освітньої галузі (регіональний аспект)»на здобуття ступеня доктора філософії відбулися 18 лютого 2021 року  в разових спеціалізованих вчених радах ДЗВО «Університет менеджменту освіти» ДФ 26.455.002, ДФ 26.455.001(відповідно).

Ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професоркафедри філософії і освіти дорослих КИРИЧЕНКО Микола Олексійович  тепло привітав Віктора Васильовича і Ларису Миколаївнуз важливою подією в житті, вагомим професійним досягненням – з присудженням наукового ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» та вручив дипломи, висловивши сподівання, що здобутий науковий ступінь сприятиме підкоренню нових вершин у житті, успішному втіленню всіх творчих і наукових задумів, професійному зростанню та успіхам у майбутніх наукових пошуках! Микола Олексійович побажав усім подальшої плідної праці, наснаги та міцного здоров’я!

В урочистостях також взяли участь проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор  МУРАНОВА Наталія Петрівназавідувач аспірантури і докторантури, кандидат педагогічних наук, доцент АНУФРІЄВА Оксана Леонідівнавчений секретар УМО, кандидат історичних наук, доцент ВІНІЧЕНКО Алла Анатоліївназавідувач відділу міжнародного співробітництва, член проєктної групи ОНП «Публічне управління та адміністрування», кандидат наук з державного управління, доцент КОВТУН Оксана Анатоліївна, директор ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент РОЖНОВА Тетяна Євгенівнадиректорнауково-методичного центру ліцензування та акредитації ДРАГУНОВА Віра Валентинівна.

Бажаємо нашим молодим докторам філософії ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах, бажаємо сил та нових ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, міцного здоров’я і великого щастя! Нехай завжди вас супроводжує удача, підтримка рідних і колег!

Олена Алейнікова