25 лютого відбувся науковий семінар

25 лютого відбувся науковий семінар «Психолого-педагогічний супровід  навчально-професійної діяльності майбутніх фахівців системи ППО», який відвідав методист кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін, Доріченко В.А. Розглядались питання профіцитарного виміру в освіті, толерантності керівників та особливості супроводу підготовки психологів.

Інноваційним було розуміння профіцитарного виміру в освіті, як визнання того, що студент вже має певні знання і вміння, які варто лише визнати і скоординувати, представлене проф. Лушиним П.В. Протилежним є дефіцитарний вимір, коли передбачається, що студенту не вистачає того чи іншого компоненту і він має заповнити цей дефіцит.  Важливим був акцент, зроблений Слободянюк Л.У., що ставлення до професії, яке студенти переймають у викладачів, є основою їх подальшого професійного становлення. Семінар був  інформативним та дискусійним.