ФІНАНСОВИЙ ПОРТАЛ MAANIMO ІНІЦІЮЄ ПРОЕКТ «МОЛОДЬ ЗНАЄ: 5 ПОРАД ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

З появою нового президента українське суспільство отримало надію на позитивні зміни в країні. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, на які очікує український народ. Команда президента вважає, що ініціативна молодь може неабияк пришвидшити цей процес, висловивши свої новаторські та свіжі думки щодо змін в нашій державі.

Саме тому фінансовий портал MAANIMO ініціює конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам можливість висловити свої думки та зробити так, щоб вони не залишилися непоміченими.

Всеукраїнський фінансовий портал MAANIMO чекає від студентів 5 крутих економічних порад президенту України. Якщо ти амбіційний, винахідливий та маєш, що сказати, ‒ подай заявку та пиши свої думки на MAANIMO. Термін подачі роботи ‒  до 15 жовтня 2019 р.. Автор найкращих порад отримає крутий подарунок від Maanimo – iPhone XS.

Ознайомитися з правилами проекту та подати заявку можна за ПОСИЛАННЯМ.