НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ННІМП ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИХ ЗАХОДАХ НА СУМЩИНІ

У період з 18 по 20 січня 2022 р. науково-педагогічні працівники ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» доц. Тетяна Бурлаєнко та доц. Оксана Дубініна взяли участь у профорієнтаційних заходах на Сумщині. Під час заходів ними було представлено переваги навчання в Університеті, ознайомлено з освітньо-професійними програмами підготовки майбутніх фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, надано інформацію про програми академічної мобільності, які сьогодні популярні серед молоді та студентства УМО.

Профорієнтаційні заходи було проведено в форматі засідань постійно діючої науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 93490 від 28.10.2019 р.) (керівники Оксана Дубініна, Тетяна Бурлаєнко).

Заходи розпочалися з workshop, який представили здобувачки освіти спеціальності «Психологія» ‒ Валерія Колодій та Юлія Цвіла, в межах вивчення дисципліни «Психологічна культура та інформаційна безпека особистості». Під кураторством викладачки цієї дисципліни доц. Оксани Дубінініної було розроблено workshop на тему «Попередження кібербулінгу у дитячо-юнацькому колективі». Вразив учасників заходу формат організації та проведення workshop, а саме – очно-дистанційний, що для багатьох така форма роботи виявилася новою.

Потенційні абітурієнти охоче залучалися до виконання творчих завдань, проявили великий інтерес до освітніх програм ДЗВО «Університет менеджменту освіти», найбільше їх цікавила можливість отримати фах за програмою 2Д. Під час заходу панувала невимушена, творча та дружня атмосфера. Учасники workshop передали свої «літачки-побажання» студентам УМО.

Наступний етап профорієнтаційних заходів передбачав проведення тренінгів для викладачів Сумщини з тем: «25 символів сучасного вчителя», «Методичні засади застосування інноваційних технологій навчання в закладах освіти».

У тренінгах взяло участь 55 педагогічних працівників Сумщини, які отримали детальну інформацію від доц. Тетяна Бурлаєнко та доц. Оксана Дубініна щодо перспектив навчання в УМО за освітньо-професійними програмами підготовки майбутніх фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. В межах роботи постійно діючої науково-практичної студії (керівники Оксана Дубініна, Тетяна Бурлаєнко) представили тренінги, які сприяють розвитку професійної компетентності педагогів в трансєвропейському освітньому просторі.

Під час заходів було зроблено акцент на унікальності освітньо-професійних програм підготовки майбутніх фахівців, які в свою чергу сприяють якісній підготовці спеціалістів в ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Також, Тетяною Бурлаєнко та Оксаною Дубініною під час тренінгів було представлено сучасні цифрові інструменти роботи з молоддю,  які будуть сприяти формуванню їх компетентностей.

Фіналом профорієнтаційної програми стало відвідування закладу загальної середньої освіти Коровинської селищної ради Роменського району Сумської області. Під час візиту доц. Тетяна Бурлаєнко та доц. Оксана Дубініна взяли учать у пілотній зустрічі з учасниками освітнього процесу ЗЗСО та проінформували про освітні послуги Університету.

Дякуємо співорганізаторам заходу − керівництву ДНЗ «Сумське ВПУБА». Сподіваємося на подальшу співрацю!