Екскурсія з іноземними студентами до Пейзажної алеї

10 жовтня 2018 року ст.викладач Попова В.Ю. та ст.викладач Тарасова Т.В. провели екскурсію з іноземними студентами до Пейзажної алеї.

«Пейзажна алея» знаходиться на території Старокиївської гори це історичної пам’ятки, часів Київської Русі. Тут було зосереджено суспільно-політичне життя столиці, саме тут була історична частина поселення – Верхнє місто. На Старокиївській горі стояли оборонні споруди, що захищали Київ від ворожих набігів. У IX–X ст., як кажуть літописи, на горі розташовувались два князівські палаци. Була тут і резиденція князя Аскольда, а після його смерті – Олега, Ігоря та Ольги. Тому, і не тільки тому цю гору називають історичним серцем міста.

В 2009 на Пейзажній алеї було започатковано незвичайний дитячий майданчик. Всі його скульптурні об’єкти – лавочки, паркани, ігрові гірки мають незвичайні обриси – форми чашок, ляльок, ігрових кубиків, тварин, невідомих чудернацьких істот. Прикрашені вони яскравою кольоровою мозаїкою.

Це одне з найкрасивіших і найцікавіших місць Києва. Енергетика тут незвичайна. Для студентів ця екскурсія була цікава, сповнена поєднанням одразу декількох історичних пам'ятників архітектури та культурних центрів Києва. Слід відмітити, що ця живописна алея виконана в мозаїчному яскравому стилі та поєднує сьогодення і минуле.